• So
  18
  Čvc
  2015

  Country festival "Pod Hůrou"

  14:00Lázně Bělohrad, Zámecký park

  Zveme vás na již šestnáctý ročník Country festivalu „Pod Hůrou“ do Lázní Bělohradu. Tradiční letní akce se koná od 14 hodin v zámeckém parku. Na letošním festiválku vystoupí skupiny: Bandit, Flastr, Michal Willie Sedláček, Stráníci, Handl, Monty a Nekapela, Isara, Devítka, Naďa Urbánková a Bokomara, Ivan Hlas Trio.

  My jen dodáváme, že zámek najdete v centru Lázní Bělohrad. Adresu se nám nepodařilo vypátrat, ale místní vás určitě nasměrují správně.

  Web akce: http://www.lazne-belohrad.cz/kultura/programy-kulturnich-akci/country-festival-2015

 • Ne
  19
  Čvc
  2015

  Koupák Fest

  14:00Kollárova 261/3, Mladá Boleslav

  Zatím velmi dobře utajený festival boleslavských kapel na krásném místním koupališti. Pokud se počasí podaří, vřele doporučujeme. Super akce i pro děti - hřiště, bazén, tobogán, obří trampolína ...

  Až se dozvíme nějaké detaily, určitě se tu objeví.

 • Po
  20
  Čvc
  2015

  Folk Park Plzeň

  19:00Centrální park, Plzeň-Lochotín

  Folk Park je výsledek spolupráce města a hudbymilovných nadšenců. Jak už název napovídá, jde o převážně folkové koncerty, odehrávající se na otevřené scéně v Centrálním parku plzeňského Lochotína. Vstup je zdarma a často se loví publikum z náhodných kolemjdoucích. 🙂 Takový ozvučený busking pro kamarády a každého kdo jde kolem.

  Letos nás opět podpoří naše sesterská formace Lážo Plážo.

 • So
  25
  Čvc
  2015

  Folk Festival Prameny Níhov

  Níhov

  Přijali jsme pozvání od našich milých hostů ze Scestí, skupiny Žalozpěv. Zatím nemáme moc detailů a časem doplníme. ANO, budeme přejíždět z Přítluk. Nejde o chybu v plánování.

 • So
  25
  Čvc
  2015

  FOLK FESTIVAL Přítluky 2015

  15:00Farská zahrada "Pod přítluckou věží", Přítluky

  Folk festival Pod Přítluckou věží připravuje již 3. ročník. Naplno startuje v sobotu 25. července od 15.00 hod ve Farské zahradě Vinného šenku a vinařství v Přítlukách. Opět se na vás těší známe folkové a rockové kapely DOMINO (gospely, spirituály), STŘEMKOŠ (swing, šansony), A.M.Úlet (originální folk rock), PODJEZD (bluegrass country), KATAPULT a JOAN JETT (rock and roll a blues) a další.

  Folk festival ve Vinařství Přítluky tradičně budou doprovázet prohlídky sklepů s ochutnávkou vín. Kuchyně Vinného šenku bude nabízet lákavé moravské pokrmy, připraveno bude také grilování a prodej cigár přímo z udírny.

  A POZOR, po loňském úspěchu si pro nás naše milé kapely připravily Páteční UNPLUGGED generálku. Velmi originální a příjemné hraní pro všechny milovníky folkových a ostatních žánrů.

  Vstupné na sobotní koncert (symbolické) 50,- Kč/os

 • 31
  Čvc
  2015

  Prázdniny v Telči

  17:00Telč, Nám. Zachariáše z Hradce

  DSC03390Je to tu! Po roce si opět zahrajeme na Kocouří scéně našeho milovaného festivalu Prázdniny v Telči. Jako obvykle nás doplní Lážo Plážo a jako obvykle si to pořádně užijeme. Doufáme ve slušné počasí, jako před rokem. Vstup volný, občerstvení všude kolem, krásných holek jako obvykle dostatek ... prostě ideální léto.

  Téměř kompletní Isara se bude v Telči vyskytovat už od středy, takže je pravděpodobné, že nás zaslechnete z nejedné hospůdky nebo potkáte na večerních koncertech.

 • So
  22
  Srp
  2015

  Skotské hry na Sychrově

  Zámek Sychrov

  DSC03826Tradiční vrchol letní sezóny. Pravé skotské hry doplněné o přehlídku nejlepších tradičních kapel (s ohledem na nás i méně tradičních ...). To vše korunováno nádherným prostředím sychrovského zámeckého parku, pochodující dudáckou kapelou, ukázkami tradičních tanců, střelbou z děla. Vašek Rout pravidelně zve některého zahraničního hosta z kategorie "TOP".

  Na informace zatím trochu skoupý web - http://www.skotskehry.cz.

 • 11
  Zář
  2015

  Moravský mumraj

  17:00Sušilova 38, Zábřeh

  stageDo Zábřehu jedeme už potřetí (?). Vždycky šlo o nezapomenutelný zážitek - byť pravda zásluhou zapůjčeného vozu, který nebyl na takové vzdálenosti zřejmě navržen. Na místě nás ale čekalo přivítání party nadšenců, které tahle muzika prostě baví a mají ji rádi. Od začátku se nám líbil výběr kapel a zdá se, že laťku posouvají ještě o něco výš. Kromě Isary se můžete těšit na Happy to Meet, Acoustic Irish, Skaldene, Eoghan O'Reilly a taneční skupinu Fiach Bán.

  Přehledné a jasné informace najdete na webu akce - http://www.moravsky-mumraj.cz.

 • So
  19
  Zář
  2015

  Setkání přátel Jizerské noty

  14:00Hausmanka U Kozy

  ukozyTo máte tak. Byl kdysi jeden festival jménem "Jizerská nota", který před časem ukončil svou činnost. Na všechny pokusy o resuscitaci reagoval zarputilým mlčením a tak nezbývalo těm, kdo ho měli rádi, než uspořádat vzpomínkové setkání přátel Jizerské noty. Mohlo by se zdát, že jde o zmíněný festival, ale věřte, že tomu tak není. Prostředí skromné a útulné, publikum prakticky domácí ...

  Kromě Isary se můžete těšit na Sekvoj, H.R.A., Lážo Plážo, Náhodu, Spare Parts a Kayu.

  Něco málo informací najdete zde - https://www.facebook.com/HausmankaUKozy.

 • Čt
  24
  Zář
  2015

  Na scestí - Michal Šnajdr, Martin Čarný a Isara

  19:30Dům kultury, Dukelská 1093, Mladá Boleslav (zadní vchod z parku)

  sc_logoPrázdniny a léto jsou definitivně za námi. Abyste ale nevnímali tuto zprávu jen negativně, automaticky to znamená obnovení našich koncertů Na scestí. Předběžně si můžete začít zaškrtávat poslední čtvrtky v měsíci, kdy se na vás chystáme s našimi hosty.

  Prvními hosty budou hned dva sólisti. Michal Šnajdr je místní kytarista, který svým uměním ale regionální hranice dalece přesahuje. Zaměřuje se na instrumentální skladby vlastní, nebo převzaté od světoznámých hráčů (např. Tommy Emmanuel), které hraje s bravurou vyrážející dech. Po troše přemlouvání se mistr uvolil ke kratšímu recitálku. 🙂

  Druhý host bude sice taky velmi slušně hrát na kytaru, ale zaujme vás především vtipnými a chytrými texty. Martin Čarný je finalista posledního Notování, které sice nevyhrál, ale dodnes nechápeme proč. Jeho písně Jarda Duše nebo Alfasamčí blues si to rozhodně zasloužily - a stejně tak i on za kytarový i pěvecký projev. No nic, vyhrála Isara, tak si nebudeme stěžovat. Přijďte se podívat na jasný důkaz, že písničkářství není odzvoněno, protože tu roste nová generace výborných autorů i interpretů v jedné osobě.

 • So
  10
  Říj
  2015

  Carpe Diem - Isara, Michal Šnajdr a Mrakoplaš Light Orchestra

  19:00Carpe Diem, Jičínská 4, Praha 3

  Rozhodli jsme se podívat se trochu po českých klubech. Koncert v Carpe Diem je prvním z našich výjezdních koncertů. Na ten jsme si pozvali dva hosty. Prvním je vynikající kytarista Michal Šnajdr, který s přehledem hraje skladby Tommyho Emannuela a dalších virtuozů. Druhým hostem je duo Mrakoplaš Light Orchestra, tvořené kytaristy a zpěváky Pavlem Liptákem a Martinem Kalendou. Oba jsou frontmany výborné bluesové skupiny Mrakoplaš a tento projekt představuje jejich skvělé písně v akustické podobě. Věřte nám, že i akusticky, jen se dvěma kytarami a dvěma hlasy, se jedná o vynikající zážitek.

  Pokud stále ještě váháte, vězte, že klub Carpe Diem nedávno prošel zdařilou rekonstrukcí ... a stejně tak Isara, se kterou teď jezdí nový bubeník! Rozhodně to bude stát za návštěvu. 🙂

  Web klubu najdete zde: http://carpediempraha.cz/

 • So
  24
  Říj
  2015

  Samhain

  14:00Zámek Nižbor

  samhainUž jsme si nějak zvykli jezdit dvakrát ročně na Nižbor. Máme slabost pro to kouzelné místo i pro lidi, kteří tam pořádají oslavu Beltinu a Samhainu. Samhain patři do kategorie keltských svátků a jde v podstatě o keltský Nový rok. Ukončuje vládu léta a v tento den mizí hranice mezi světem živých a mrtvých. Už se těšíme, až si na Samhainu zazpíváme  Biscay Bay, který je přesně o tom. 🙂

  Začátek oslavy je plánován na 14 hod. Isara se objeví na scéně kolem 17 hod., ale určitě stojí za to dorazit dřív. Kromě nás se totiž můžete těšit na Dick'O'Brass, šermířskou skupinu Vousův kmen, ukázky tradičních řemesel. taneční vystoupení, program pro děti nebo prohlídku keltského muzea v prostorách zámku. A na závěr zahrají vynikající Happy to Meet. Ty už ale my neuvidíme, protože přejíždíme na další akci ...

  Web akce najdete zde: http://www.zameknizbor.cz/

 • So
  24
  Říj
  2015

  Břevnovský Březňák

  18:00Hotel U Hvězdy, Bělohorská 259, Praha 6

  breznakBřevnovský Březňák je něco mezi koncertem a festivalem se zaměřením na country, tramp a folkovou scénu. Na programu můžete kromě Isary najít i plzeňskou Alternativu, písničkáře Standu Haláčka, samozřejmě pořádající Sekvoj a jako hlavní host večera vystoupí Wabi Daněk. Večerem bude provázet folkový guru a matador, speaker, jehož slova jsme jako folkoví elévové hltali na Portách i z televizních obrazovek - Honza Dobiáš. Po akci je plánován volný jam session, takže nástroje sebou. Na Břevnov se řítíme rovnou z NIžboru. Podle plánu bychom měli hrát od 20:00.

  Web akce: http://bbfest.wz.cz/

 • Čt
  29
  Říj
  2015

  Na scestí - Jana Šteflíčková a Isara

  19:30Dům kultury, Dukelská 1093, Mladá Boleslav (zadní vchod z parku)

  scesti_rijenPro některé z vás nebude jméno našeho říjnového hosta neznámé. Janu Šteflíčkovou jsme si totiž před časem pozvali na koncert do restaurace The Black Sheep a tolik se nám líbila, že jsme si ji pozvali znovu na naši "velkou" scénu. Na rovinu řečeno - doslova nám uhranula. Samozřejmě, je to krásná dáma s obrovským kouzlem, ale především je to vynikající zpěvačka, textařka, skladatelka i kytaristka. To vše je navíc doplněno o sebejistý a strhující pódiový projev - inu, herecká průprava se nezapře.  Těšit na originální mix folku, blues, šansonu, jazzu ... to všechno v perfektně fungujícím celku.

 • So
  14
  Lis
  2015

  Isara, Michal Šnajdr a Michal Willie Sedláček

  20:00Hi-Fi Club, Plzeň

  HiFi_11_15Další z našich nepravidelných výjezdů na jihozápad. Naše oblíbené město, oblíbený klub a oblíbené publikum. Za místní bude hrát písničkář Michal Willie Sedláček. Hosté tentokrát nastoupí v přesilovce. Isara si totiž veze svého častého hosta - kytarového kouzelníka Michala Šnajdra.

  FB profil klubu najdete zde: https://www.facebook.com/hifi.klub.plzen

 • St
  18
  Lis
  2015

  Isara a Tomáš Berka & Corpus Delicti

  20:00Jamm Club Music Bar, Praha

  Byli jsme pozváni Tomášem Berkou na společný koncert v pražském Jamm Clubu. Protože si Tomáše vážíme jako vynikajícího skladatele i interpreta, takové pozvání se nedá odmítnout. V Jamm Clubu jsme ještě nehráli, ale už teď se moc těšíme. Doufejme, že na konci zase dojde na společné číslo. 🙂

  Web klubu najdete zde: https://www.jammclub.cz/

 • Čt
  26
  Lis
  2015

  Na scestí - Naopak & Isara

  19:30Dům kultury, Dukelská 1093, Mladá Boleslav (zadní vchod z parku)

  sc_logoV listopadu k nám zavítá dobříšská folková skupina Naopak. Jak se můžete dočíst, jde o sestavu dobříšsko-českolipskou. Toto trio fungovalo už na konci 80. let, ale novodobá historie se dá počítat od roku 2010, kdy došlo k obnovení spolupráce, které trvá dodnes. Sestavu tvoří Petra a Martin Zajíčkovi (Dobříš) a Martin Podešva (Česká Lípa). Posledně jmenovaný je aktivním rockerem, což je dobře čitelné v jeho pěveckém projevu i skladatelském rukopisu. Možná se tu nabízí otázka, proč si rocker jezdí vybít své romantické já až do daleké Dobříše? … No nic. 🙂 Autory repertoáru bývají všichni tři jmenovaní a právě z mixu tramp-folk-rock tahle trojice hodně těží. Je až neuvěřitelné, jak mohou relativně jednoduché písničky hrané na dvě kytary a baskytaru přetékat nápady. Této devizy si všimli i porotce nejedné autorské soutěže, odkud si Naopak pravidelně jezdí pro nejvyšší ocenění.

 • So
  12
  Pro
  2015

  Folkové Vánoce skupiny Bob a Bobci & Isara

  19:00Kino Lípa - Masarykova 1000/13,419 01 Duchcov

  bobPozvání skupiny Bob a Bobci jsme přijali moc rádi. Jednak jsou to výborní muzikanti s naprosto pohodovou náturou a kromě toho mají jejich vánoční koncerty výbornou pověst - co do kvality i návštěvnosti. Aby toho nebylo málo, zvuk obstará náš nenahraditelný Pepa Balcar ze Sound24. Co víc si můžeme přát! Už se moc těšíme.

  Web akce: http://www.bobabobci.cz/

 • Čt
  17
  Pro
  2015

  Vánoční Scestí - koncert k 10. výročí existence Isary

  18:30Dům kultury, Dukelská 1093, Mladá Boleslav (zadní vchod z parku)

  isara10let_plakátIsara letos slaví 10 let existence. Oslava je tedy rozhodně na místě a my jsme se rozhodli spojit ji s tradičním Vánočním koncertem na Scestí. Trochu netradičně jsme zvolili výběr hostů. Marně budete hledat kapelu, která by nám dělala sparring partnera. Místo toho jsme sezvali téměř všechny bývalé členy Isary a lidi, kteří Isara pomáhali dotlačit tam, kde teď je. Těšit se můžete na bezmála 3 hodiny trvající maraton našich současných i bývalých hitů.

  Kromě muziky se ale můžete těšit i na ochutnávku pravé skotské whisky z rukou toho nejlepšího odborníka - Václava Routa. Pro zájemce bude k dispozici náš improvizovaný bar od 18:30 hod. K vašemu pobavení budeme během ochutnávky pouštět záznam jednoho z prvních isařích koncertů.

 • Po
  28
  Pro
  2015

  Vánoční prázdniny v Telči - Isara & Epy De Mye

  18:00Telč, zámecká konírna

  telc_zimaO tom, že má Telč své kouzlo, není žádných pochyb. Ale Telč v zimě, to je něco úplně jiného. Zasněžené náměstí, večerní světla, domečky jak malované ... to nemá daleko k pohádce. Po několikaletém úspěšném letním působení na Kocouří scéně jsme byli osloveni s nabídkou zahrát si v rámci hlavního programu na Vánočních prázdninách v Telči a to s kapelou Epy De Mye. Je nám velkou ctí a potěšením - takový první dárek pod isařím stromečkem. 🙂

 • Čt
  28
  Led
  2016

  Na scestí - Kaya, Karel Končír & Isara

  19:30Dům kultury, Dukelská 1093, Mladá Boleslav (zadní vchod z parku)

  sc_logoPo prosincové halasné oslavě 10 let Isary bude to lednové Scestí takovým komorním pohodovým posezením. Oslovili jsme několik písničkářů, kteří nás poslední dobou zaujali a pozvali je na společné koncertování na Scestí. V lednu se můžete těšit na první dva z nich ... a v obou případech jde o umělce s přesahem do výtvarného umění.

  Kaya je umělecký pseudonym Karly Salabové.
  Podle vlastních slov i podle našeho názoru hraje "takový smutný holčičí písničky". Přeloženo do hantýrky hudebních kritiků - její texty se vyznačují niterností, osobním prožitkem a hudební projev intimitou. Kaya se muzice nevěnuje systematicky a nepřetržitě. Byly roky, kdy nezpívala vůbec a věnovala se malbě a velkým keramickým plastikám. Po čase ale zvítězila její obrovská touha hrát pro lidi nad omezeními, které si sama vystavěla. První veřejný koncert  měla v dubnu 2014 a od té doby odehrála více než 90 koncertů a vydala CD "Ze všech stran já".

  Odkaz na profil: http://bandzone.cz/karlasalabova?at=dashboard
  Druhým hostem je písničkářKarel Končír. Budete-li hledat jeho jméno na internetu, dozvíte se, že je profesionálním fotografem. Jeho písničkářskou dráhu si domyslíte jen z profilových fotek, kde kytara nikdy nechybí. Poslechnete-li si ukázky jeho tvorby, řeknete si, že stejně jako Kaya si na nic nehraje. Pokud je ale Kaya ztělesněním ženské stránky, Karel nabízí otevřený pohled do hlavy chlapa těsně před 50. Žádné pózy, zkrátka si zpívá o všem co ho napadne.

  Odkaz na profil: http://bandzone.cz/_90218?at=dashboard

 • Út
  23
  Úno
  2016

  Na scestí - Klára Vytisková, Radim Flender & Isara

  19:30Dům kultury, Dukelská 1093, Mladá Boleslav (zadní vchod z parku)

  sc_logoPro začátek bychom měli začít vysvětlením. ANO, v únoru nám na Scestí přijede Klára Vytisková. NE, nejde u TU Kláru Vytiskovou ze Superstar. Přesto se můžete těšit na hudební zážitek, který se vám zapíše do paměti. Bohužel, je díky této shodě prakticky nemožné najít o Kláře nějaké informace na internetu, takže následující informace jsou z naší hlavy.

  Klára Vytisková je pozoruhodná písničkářka, mladá a přesto bych nerad použil slovo "začínající". Je to totiž vynikající muzikantka, která to s hudbou myslí opravdu vážně. To dokazuje fakt, že si jako svou almu mater vybrala konzervatoř, kde se věnuje kytaře - klasické i jazzové. Cizí jí není ani klavír ... a to je zatím vše, na co jsme ji na vlastní oči viděli hrát. Nutno dodat, že všechny nástroje ovládá bravurně a stejně dobře i zpívá. Jazzový přesah má i její písničkářská tvorba, která má daleko do folkového stereotypu. Mně osobně to připomíná tvorbu nezapomenutelného Nerezu a Zuzany Navarové v komorním podání. Její kvality ocenili i v soutěži Kytara napříč žánry, kde se probojovala mezi pětici finalistů. Vidět jste ji mohli i v řadách Junior Jazzguitar Big Bandu na mezinárodním festivalu Jazz bez hranic.

  Odkaz na profil: http://bandzone.cz/klaravytiskova?at=dashboard

  Radim Flender je velká postava českého folku. To je jasné na první pohled. 🙂 Hrát začal už v roce 1995, kdy začíná jeho kariéra doprovodného kytaristy. Od té doby se už věnuje kytaře a psaní písniček nepřetržitě. Na jeho profilu se dočtete, že hraje folk-pop a pod toto prohlášení se klidně podepíšeme. Radim má dva dary - strhující hudební projev (kytarový i pěvecký) a líbivé písničky, které se vám zavrtají do hlavy. Od roku 2010 vystupuje ve volné formaci Flender a spol., ve které se objevují různí spříznění muzikanti. Na Scestí s ním přijede zpěvačka Lucie Slámová, zakládající člen kapely Monogram.

  Odkaz na profil: http://bandzone.cz/radimflender?at=dashboard

 • St
  09
  Bře
  2016

  ISARA v pořadu Koncertní středy České rozhlasu

  20:00Velké studio Českého rozhlasu, Olomouc

  isara_cr_olomoucISARA vystoupí v pořadu Koncertní středy Českého rozhlasu Olomouc. Do studia se chystáme v nové sestavě, se kterou teď intenzivně zkoušíme. Po odchodu Markéty jsme angažovali Kristýnu Tejnickou (zpěv), Láďu Pavlíčka (akordeon) a našeho dlouholetého kamaráda a příležitostného spoluhráče Filipa Machače (el. kytara, mandolína, cajon). Nezačínáme nijak zvolna - ze zkušebny rovnou do rozhlasu. Těšíme se!!!

  Koncert bude možné sledovat v přímém přenosu na YouTube:

  https://www.youtube.com/playlist….

  Záznam bude k dispozici v archivu ČRo a věříme, že se do budoucna objeví i ve vysílání.

 • Po
  14
  Bře
  2016

  ISARA v pořadu Jak se vám líbí na rádiu Proglas

  19:15Studio rádia Proglas, Brno

  proglas-e1456767221274Po pár letech příjemného vzpomínání jsme byli opět pozváni do studia rádia Proglas, kam si nás pozval Milan Tesař. Už teď se těšíme na příjemné povídání a hraní v profi studiu.

  Hrát bude Českým rozhlasem prověřená nová sestava s Kristýnou, Láďou a Filipem.

 • Čt
  31
  Bře
  2016

  Na scestí - AGU, Saša Niklíčková & Isara

  19:30Dům kultury, Dukelská 1093, Mladá Boleslav (zadní vchod z parku)

  sc_logoI v březnu budeme pokračovat v sérii písničkářských hostů. Budou to dvě dámy, ale obě se brání prostému zařazení "folková-písničkářka". Tak nějak nám z té škatulky přesahují do všech možných blízkých i vzdálených žánrů. Máte se tedy opravdu na co těšit.

  Prvním hostem je polská, v Praze žijící muzikantka AGU. Její hudba je jemná a pokojná. Pomoci minimalistických smyček a něžného zpěvu vytváří psychedelicky snovou atmosféru. Nedávno vydané debutové album "Ke Světlu" od začátku sklízí pozitivní reakce posluchačů i hudební kritiky. Tato nevšední autorka působí hlavně na české scéně, ale hranice pro ni nejsou bariérou. A tím nemáme na mysli jen příznačné používání více jazyků (kromě rodné polštiny zpívá i anglicky a česky) a hranice mezi národy, ale i hranice žánrové

   "Jedna z nejpozoruhodnějších nových písničkářek na tuzemské scéně,“ říká kritik a publicista Milan Tesař o Agu. V říjnovéčísle magazínu Uni také vyzdvihuje roli dalších dvou kolegů, s nimiž Agu album Ke Světlu tvořila: Písně, které Agu píše, jsou samy o sobě nadprůměrné. (...) díky týmové práci se však povedlo natočit skutečně pozoruhodnou desku.“ AGU se po uvedení alba, jež vyšlo ve spolupráci s nezávislým vydavatelstvím Yannick South, intenzivně věnuje koncertování ve dvojici s kytaristou Viktorem Chomiakem. 

  Odkaz na profil: http://bandzone.cz/agu?at=dashboard

  Našeho druhého hosta - Sašu Niklíčkovou - nemusíme dlouze představovat. Mladou Boleslav lze považovat za její domovskou scénu, i když je pravda, že je tu ke slyšení trestuhodně málo. O to víc si Sašu považují na celé řadě soutěží, klubových scén a festivalů. Saša je nepřehlédnutelná autorka i interpretka. Její tvorba se vyznačuje výborně napsanými texty, které dokážou zamrazit i rozesmát. Její přednes má hodně z divadelní hravosti a výrazu. Vtáhne vás do svých písniček i kdybyste byli zapřisáhlý odpůrce folku či šansonu, který jen zašel na pivo.

  Její hudební kariéra je od začátku svázána s divadlem, pro které skládala originální a oceňované šansony (projekt Kabaret Nuzné Nusle a další). Následovala spolupráce s kytaristou a zpěvákem Tomášem Vorlem v duu Panna a Vorel. Také příležitostně spolupracuje s hudebníkem Alexem Švamberkem, se kterým se krom jiného v roce 2009 podílela na projektu Zlomený klíč k určování osudů: Život a doba Hildegardy S. pro pořad Radioacustika v Českém rozhlase či pomáhala vytvářet hudební podklady pro jeho vystoupení s tancem Butó v Roxy NoD nebo v Divadle Na zábradlí. Dále spolu s Alexem a baskytaristou skupiny Visací Zámek Vláďou Šťástkou připravili hudební základ pro multimediální koláž Akce K, která se tématicky věnovala pobytu československých vojáků v Severní Koreji při dodržování příměří po skončení války. Akce K měla svou premiéru na podzim roku 2013 na festivalu Next Wave.

  A když už jsme nakousli ty soutěže ... V roce 2014 se Saša zúčastnila hudebních soutěží Porta a Notování, přičemž v Notování skončila na druhém místě u diváků a na prvním místě u poroty. Na oblastní Portě v Nymburce získala ocenění pro nejlepší autorskou píseň a zahrála si také na mezinárodní autorské Portě v Ústí nad Labem.

  Odkaz na profil: http://bandzone.cz/alexandracedikova?at=dashboard

 • Čt
  28
  Dub
  2016

  Na scestí -Ivan Hlas Trio & Isara

  19:30Dům kultury, Dukelská 1093, Mladá Boleslav (zadní vchod z parku)

  sc_logoNa konec dubna jsme si pro vás přichystali opravdovou lahůdku. Naše pozvání přijal Ivan Hlas a s ním i violoncellista Olin Nejezchleba a kytarista Norbi Kovács - dohromady Ivan Hlas Trio. Ačkoliv jsme si jisti, že nikoho z pánů nemusíme představovat, neodpustíme si malé nahlédnutí do jejich životopisů:

  Ivan Hlas (10. 5. 1954) skladatel, zpěvák, kytarista.

  Proslavil se především písněmi k filmu Šakalí léta, za něž v roce 1993 obdržel Českého lva za nejlepší hudbu. Je držitelem dvou cen Akademie populární hudby a autorem řady hitů, z nichž mnohé doslova zlidověly, jako například Malagelo, Karlín, Aranka umí hula hop, Miláčku, vrať se.

  trio 4Vyrůstal v pražské čtvrti Hanspaulka, líhni proslulých dejvických kapel. Vyučil se knihkupcem a tuto práci nějakou dobu skutečně dělal. Poté vystřídal mnoho dalších zaměstnání, pracoval jako topič, dělník, pošťák, zelinář, kulisák a další. V roce 1968 založil školní skupinu The Mice a v roce 1971 společně s Janem Velebou Žízeň. Později založil a vedl skupiny Navi Papaya, Ivan Hlas a Nahlas. Hrál i s kapelou Yo Yo Band  nebo Ondřejem Hejmou. Od roku 2005 vystupuje s excelentními muzikanty - kytaristou Norbim Kovácsem a violoncellistou Jaroslavem Olinem Nejezchlebou v Triu Ivana Hlase. Zatím jejich posledním počinem je CD Vítr ve vlasech (2014).

  Jaroslav "Olin" Nejezchleba - violoncello

  (*1960) Narodil se v Kyjově. Cellista, baskytarista, příležitostný hráč na mandolu a další strunné nástroje. Po absolvování brněnské konzervatoře působil a působí ve skupinách Marsyas, Etc..., ČDG (Vladimír Mišík), Blues Session, Njorek.www.olinnejezchleba.cz

  Norbi Kovács - kytara, zpěv

  (*1968) Narodil se v Šale na Slovensku. Po prvních muzikantských zkušenostech se v roce 1992 odstěhoval do Prahy. Prošel mnoha kapelami jako Stará cesta, Red Wine, Plazma, spolupracoval s řadou interpretů, zejména s písničkářkou Radůzou. Věnoval se i pedagogické činnosti. Je členem skupiny Lokomotiva a hostuje u kapely PH 5.5. Věnuje se i hudbě filmové a scénické.

  My jen dodáme, že zahájení koncertu bude patřit domácí Isaře (ano, v nové 7-členné sestavě prověřené koncerty v Českém rozhlase a na rádiu Proglas) a potom už rádi přenecháme co nejdelší čas našim vzácným hostům. Vždyť takový svátek tu nemáme každý měsíc.

  Odkazy:

  Web: www.ivanhlas.cz

  Facebook: https://www.facebook.com/pages/Ivan-Hlas/458092457578974?fref=ts

 • So
  30
  Dub
  2016

  Beltain na zámku Nižbor

  12:00Zámek Nižbor

  beltine2016Tradiční keltský svátek Beltain se musí slavit tradičně. A nám tradice velí oslavit ho na zámku Nižbor, tak jako posledních několik let. Kromě Isary se můžete těšit na kapely Happy To Meet, Dé Domhnaigh, Dick O'Brass a Bohemian Pipe Band. Ukázky a výuku irských tanců obstará skupina Gall-Tír a souboje a ukázky tradičních dobových řemesel Vousův kmen. A v noci vás rozpálí ohňová šou. Co víc si přát?

  Odkaz na stránky pořadatele: http://www.zameknizbor.cz

 • So
  28
  Kvě
  2016

  Vlásenický budík Káji Kocha

  16:00Lhota Vlásenice, Společenský dům

  vlasenicky_budik-1024x768Festiválek přímo rodinný, pod patronací pana starosty obce Lhota Vlásenice – Milana Houšky a jeho party. Vlásenický Budík je věnovaný památce Karla Kocha, který dlouhá léta pořádal a organizoval festiválek Hříběcí Budík. Vše se odehraje 28. května 2016 od 16:00 hod ve středu obce Lhota Vlásenice, hned vedle Spolkového domu, který bude ev. suchou variantou.

  Dramaturgie:

  16:00   Načas / Praha

  16:40   Pouta / Pardubice

  17:20   Isara / Mladá Boleslav

  18:00   Jaroslav Samson Lenk / Starý Plzenec

  18:40   Stráníci a Míra Ošanec – křest CD / Sev. Čechy

  19:40   Pavlína Jíšová a přátelé / Čechy

  20:30   Naďa Urbánková a Bokomara / Želiv a Kobeřice

  Odkaz na stránky akce: http://www.stranici.cz/?page_id=367

 • Čt
  02
  Čvn
  2016

  Notování - Isara jako host finálového večera

  19:30Music City Club, Ocelářská 937/39, Praha 9 - Vysočany

  20150108not-43V loňském roce nás potkala příjemná událost v podobě vítězství divácké části soutěže s názvem Notování. Pokud jste o ní ještě neslyšeli, vězte, že jde o líheň (nejen-) folkových talentů, kam s oblibou chodíme lovit hosty pro naše Scestí. Jako vítěz loňského ročníku má Isara milou povinnost vystoupit na závěr finálového večera a předat putovní cenu.

  Odkaz na stránky soutěže: http://www.notovani.cz/

 • Ne
  05
  Čvn
  2016

  ISARAFEST 2016

  13:00Zahrada Centra 83, Havlíčkova 447, Mladá Boleslav

  centrum837. ročník multižánrového festiválku. Pořádá mladoboleslavská Isara a Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením. Přijďte si užít nedělní odpoledne v příjemném prostředí zahrady Centra 83. Kromě pohodové muziky , vás čeká bohatý program pro děti,skákací hrady, vystoupení dětských tanečních souborů , občerstvení i pro ty kteří nemusí maso- prostě správná gardenparty 🙂

 • Čt
  09
  Čvn
  2016

  Metalové sympozium

  Mladá Boleslav

  metal_sympoziumMetalové sympozium je unikátní mezinárodní akce, při které je možno živě sledovat tvorbu uměleckých kovářů z různých zemí Evropy. Kovové sochy z předešlých ročníků sympozia již nyní zkrášlují město Mladá Boleslav. Metalové sympozium má za cíl každý rok oživit a zhodnotit stávající Metalovou cestu Mladou Boleslaví a pomalu vytvořit uměleckou galerii ve veřejném prostoru v ulicích města automobilů.

  Isara vystoupí v rámci doprovodného programu.

 • So
  11
  Čvn
  2016

  Jablonský medvídek

  17:00Areál koupaliště, Jablonné nad Orlicí

  jablonsky_medvidek

 • 17
  Čvn
  2016

  Zahradní slavnost Stéblo

  19:00Borotice 27, 262 15 Borotice

  https://www.facebook.com/events/1307140325980266/

 • So
  18
  Čvn
  2016

  Festival Žijeme tu spolu Milovice

  12:00Milovice
 • So
  18
  Čvn
  2016

  Baziliškovy divadelní Benátky

  18:00Benátky nad Jizerou

  divadelni_benatky-727x1024

 • 24
  Čvn
  2016

  Hradecký slunovrat

  Hradec nad Moravicí

  cropped-uvodka3_facebook

  Třetí ročník (a pátý díl) rodinného hudebního festivalu v areálu státního zámku Hradec nad Moravicí. Tři hudební scény, gastrostage, programy pro děti, výstavy, diskuze a jiné.

  Program bude postupně zveřejňován.
  Sledujte facebookový profil www.facebook.com/hradeckyslunovrat
  a webové stránky www.hradeckyslunovrat.cz

  V hudebním programu uslyšíte:
  Ivan Hlas trio, Jablkoň, KVĚTY, KITTCHEN, Vložte Kočku, Jitka Šuranská trio, Fiordmoss, O5 a Radeček, Yellow sisters, Katarína Koščová, Epy de Mye, Petr Linhart, Létající rabín - The Original Flying Rabbi, David Stypka & Bandjeez, Jakub Noha, Heimat, AGU, Tamaral, Bonsai č.3, Stinka / Hana Lundiaková / New Born Adult / Stinkátko / Stinka Clan, the weathermakers, Disneyband, duo Sova a Slamák, Jiří Míža, A.M. úlet,Hrozen ...

  Odkaz na webové stránky: http://hradeckyslunovrat.cz/

  Odkaz na FB profil: https://www.facebook.com/hradeckyslunovrat

 • St
  29
  Čvn
  2016

  Muzika pro Karolínku

  19:00Blansko

  Ckarolinka_plakateloprázdninový festival Muzika pro Karolínku. Každý týden se představí jeden interpret na nádvoří blanského zámku. Isara má tu čest zahajovat. Snad nás moravácí přijmou přátelsky. 🙂

  Více na webu - http://karolinka.ulitablansko.cz

 • So
  02
  Čvc
  2016

  Okolo Třeboně

  Třeboň

  prehled-festival-okolo-trebone-2016-v2Jeden z nejlepších festivalů sezóny, který si právem zakládá na své multižánrovosti.  Kde jinde můžete potkat Divadlo Járy Cimrmana,  symfonický orchestr, folkové Nezmary, Jananas nebo Žambochy a na závěr Jelen nebo Chinaski.

  Isara se letos přihlásila do soutěže Houpací kůň a úspěšně se probojovala do finále. Hraje se o účast na hlavním sobotním koncertu po boku Jananasu, EpyDeMye a Žambochů.

  Web festivalu: https://www.okolotrebone.cz/

 • So
  09
  Čvc
  2016

  Skotsko v Kostelíku

  12:30Kostelík - GPS souřadnice 49.97276,13.70593,17

  skotsko-18. ročník festivalu, který na jednom pódiu předvádí to nejlepší z české "skotské" scény. Bohatý doprovodný program.

  Odkaz na FB profil akce: https://www.facebook.com/SkotskovKosteliku/?fref=ts

 • 15
  Čvc
  2016

  Folková růže

  16:00Jindřichův Hradec

  Odkaz na web události: http://www.folkovaruze.cz/

 • So
  16
  Čvc
  2016

  Keltský kruh

  13:00Budyně nad Ohří

  Krásný festival keltské kultury na ještě krásnějším místě - vodní tvrzi v Budyni nad Ohří.

  Stránky festivalu: http://www.keltsky-kruh.cz/

 • So
  23
  Čvc
  2016

  Prameny Níhov

  Níhov

  Po loňském superúspěchu naše zamilovaná akce. Pořádá místní kapela Žalozpěv. Neméně místní publikum nás před rokem nenechalo na holičkách ani při menší průtrži mračen a nechtělo nás pustit z pódia ... i přesto, že v zákulisí čekal mírně provlhlý Žalman. Takový hudební ráj na zemi.

 • Út
  26
  Čvc
  2016

  Folkové prázdniny

  Náměšť nad Oslavou

  zamekTýdenní festival s výběrem interpretů přesahujícím žánrové i geografické hranice. Tohle je akce světové úrovně! Doporučujeme a považujeme si za čest, že si tam můžeme zahrát.

  http://www.folkoveprazdniny.cz/

 • Ne
  31
  Čvc
  2016

  Prázdniny v Telči - Kocouří scéna

  17:00Telč
 • 19
  Srp
  2016

  Šídlovák Oupn Ér

  Ranč Šídlovák, Plzeň

  sidlovakDo Plzně jezdíme rádi. Jsou tam fajn lidi a to jak mezi pořadateli, muzikanty i v publiku. Takže z toho jasně vyplývá, že nabídka hrát na Šídlováku se neodmítá. Program se letos opravdu povedl. POZOR! Isara hraje už v pátek večer. Tak koukejte dorazit.

  http://festival.oupner.com/

 • So
  20
  Srp
  2016

  Skotské hry

  Sychrov

  skotske-hry-16-plakat-729x1024Isara na skotských hrách ... Když nás pozvali poprvé považovali jsme to za obrovskou čest. A na tom se nic nezměnilo. Snad jen fakt, že si hraní na tomhle festivalu dokážeme fakt v pohodě užít. Letos tam jedeme s novou sestavou, ale věříme, že publikum dokáže ocenit ten kus cesty, který jsme za poslední rok dokázali ujít.

  Přijeďte se podívat na největší svátek skotské kultury široko daleko, zatancovat si tradiční skotské tance, ochutnat pravý haggis nebo skvělou skotskou whisky, fandit borcům při hodu kládou a poslechnout si to nejlepší, co je v tomhle žánru ke slyšení. 🙂

  www.skotskehry.cz

 • Ne
  28
  Srp
  2016

  Folková Ohře

  11:00Vodácké tábořiště Dronte, Kynšperk nad Ohří

  Folková Ohře - již čtrnáctý ročník bude opět v Kynšperku nad Ohří ve vodáckém tábořišti Dronte. Letos bude festival dvoudenní, ale určitě je nač se těšit. Udělejte si čas poslední víkend v srpnu a to 27 - 28.8. 2016. Jako každoročně i letos je možné přespání ve vodácké tábořišti.

  http://www.dronte.cz/cs/67-folkova-ohre-2016

 • So
  03
  Zář
  2016

  Folk na konci léta

  18:00KD Ježkovice

  jezkovice

 • Ne
  04
  Zář
  2016

  Charitativní akce "I delfíni mohou běhat"

  10:00MŠ Pampeliška, Nerudova 797, Mladá Boleslav

  beh_mbCharitativní akce, jehož výtěžek poputuje k dětem z dětského centra při Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi. Přijďte se proběhnout ... 🙂

   

 • Út
  06
  Zář
  2016

  ISARA a Five Leaf Clover v klubu Vagon

  20:30Klub Vagon, Národní 25 - Palác METRO, 110 00 Praha
 • Út
  13
  Zář
  2016

  Isara na křtu CD skupiny Jauvajs

  19:30Divadlo za plotem, Ústavní 249, Praha 8

  jauvajs_bezva_kseftJauvajs je kapela, se kterou se potkáváme na českých folkových pódiích už hezkých pár let. Asi poprvé jsme se potkali v Telči na kocouří scéně. Máme hodně společného - folkovou minulost, oblibu anglických, skotských a irských balad, české texty ... A rádi hrajeme kdykoliv, kdekoliv, cokoliv. 🙂

  Letos vydávají své třetí studiové album "Bezva kšeft" a my jsme byli poctěni pozváním na její křest v Divadle Za plotem v pražských Bohnicích.

  Odkaz na stránky kapely Jauvajs: http://jauvajs.cz/
  Odkaz na profil události na FB: https://www.facebook.com/events/565109473676659/

 • Čt
  29
  Zář
  2016

  Na scestí - Lua & Isara

  19:30Divadelní sál Domu kultury, Dukelská 1093, Mladá Boleslav

  scesti-1609Na prvním koncertě sezóny 2016/2017 přivítáme nový objev české keltské scény - skupinu Lua. Jde o sestavu zkušených a prvotřídních muzikantů, kteří si své ostruhy vysloužili v nejlepších kapelách tohoto žánru, ale jsou ochotni a hlavně více než schopni sáhnout i do žánrů jiných. Irské, skotské a anglické balady a sety v jejich podání balancují na hraně tradice, popu a jazzu s přehled a elegancí provazochodce. Můžete se těšit na prvotřídní jazzovou rytmiku - kytara, kontrabas a bicí, úžasný zpěv podtržený citlivě hraným klavírem, sólové orgie kombinující housle, irskou flétnu, píšťaly a jazzový saxofon a to vše v nápaditých a vtipných aranžích. Jejich koncert vám uteče jako voda ...

  Isara tentokrát vystoupí jako první. Vydáme ze sebe všechno, abychom domácí barvy se obhájili. Už teď si troufáme říct, že tenhle koncert aspiruje na nejlepší koncert našeho cyklu.

 • So
  08
  Říj
  2016

  Celtic Session 2016

  14:00Příhrádek, Pardubice

  celtic_sessions

  Tradiční akce na Příhrádku bude opět součástí Městských slavností v Pardubicích.

  Odkaz na FB stránky události: https://www.facebook.com/events/1792384240983350/

 • Čt
  27
  Říj
  2016

  Na scestí - Isara & Vomiště

  19:30Divadelní sál Domu kultury, Dukelská 1093, Mladá Boleslav

  vo03Říjnovým hostem našeho Scestí bude děčínská folk-rocková skupina Vomiště. Jde o kapelu s více než dvacetiletou historií, která se energií a nasazením blíží k rocku a nástrojovým obsazením k folku. V tom si s nimi budeme rozumět. 😉 K tomu si přidejte výborně sezpívané vokály, vlastní vyzrálou autorskou tvorbu a máte tu mix, kterému se těžko odolává. Jen ještě dodáme, že kapelník a baskytarista v jedné osobě Honza Mirovský hrál před lety v naší milované skupině Lipo.

  Aktuální sestava dle www.vomiste.cz:

  Honza Mirovský - kapelník, baskytara, zpěv, Jíťa Mirovská - zpěv, rytmika, Gabča Štěpánková – zpěv, housle, rytmika, Míša Štěpánek – banjo, Míra Kuchař - akustická kytara, zpěv, Honza Levý - bicí

   

 • So
  05
  Lis
  2016

  EPYCENTRUM - Isara jako host kapely EPYDEMYE

  19:30Špejchar klub, Týn nad Vltavou

  epycentrum9Poslední koncert, který jsme odehráli s Markétkou za mikrofonem (a schovanou za akordeonem), byl vánoční koncert v Telči - společné vystoupení s kapelou Epydemye. Už tehdy a tam jsme si slíbili, že za nimi přijedeme do Klubu Špejchar do Týna nad Vltavou. Uběhl skoro rok a konečně to klaplo. Díky za pozvání - MOC SE TĚŠÍME!

 • So
  12
  Lis
  2016

  Městské slavnosti Všeruby

  17:00 - 19:00Náměstí ve Všerubech

  Litujeme, ale o této akci zatím nemáme bližší informace. Časem snad doplníme.

 • Út
  15
  Lis
  2016

  Na scestí - Isara & Jauvajs

  19:30Divadelní sál Domu kultury, Dukelská 1093, Mladá Boleslav

  logo_5

  Listopadové Scestí jsme trochu posunuli a tak se s Isarou a jejím hostem můžete setkat už v úterý 15. listopadu. A tím hostem bude kapela Jauvajs.

  Jauvajs založil kapelník, kytarista a flétnista Kuba Linhart v roce 1995. O rok později se pustili naplno do českých překladů skotských lidovek. Kapela obratně balancuje na pomezí českého folku a tradiční keltské muziky a výsledek je skvěle stravitelný pro ucho českého posluchače. Můžete se s nimi potkat na celé řadě folkových i tradičních festivalů. Na některé z nich jezdí i s irskou taneční skupinou Aisling, kterou na pódiu doprovází. Natočili zatím 4 studiová CD, přičemž to poslední - "Bezva kšeft" - se rozhodli na listopadovém Scestí pokřtít.

  Aktuální sestava dle www.jauvajs.cz:

  Jakub Linhart – kytara, flétny, zpěv, Jana Linhartová - zpěv, flétny, bodhrán, Roman Opavský – zpěv, akordeon, kytara, Dita Bláhová – housle, zpěv

   

 • Ne
  20
  Lis
  2016

  Vzpomínky na Folkovou Ohři

  KD Mlejn, Praha

  Litujeme, ale o této akci zatím nemáme bližší informace. Časem snad doplníme.

 • Čt
  24
  Lis
  2016

  Noc venku 2016 - charitativní akce

  20:00Divadelní sál Domu kultury, Dukelská 1093, Mladá Boleslav
  noc_venkuPřijďte strávit noc venku a podpořte tak lidi bez domova. Staň se na 1 noc „bezdomovcem“. S sebou spacák a karimatku! Kulturní program, výstava, workshopy, občerstvení. Vstupné dobrovolné.

  Odkaz na FB událost: https://www.facebook.com/Noc-venku-Mlad%C3%A1-Boleslav-836354006469867/

 • So
  03
  Pro
  2016

  Vánoční Scestí - Isara & Iva Marešová Trio

  19:30Divadelní sál Domu kultury, Dukelská 1093, Mladá Boleslav

  Na poslední Scestí v roce si vždycky chystáme něco speciálního, nějaký dáreček ... pro vás i pro nás. Letos vás čekají hned dva dárky.

  trio_poster_2Prvním dárkem je speciální host, kterého si nesmírně vážíme a který pravidelným návštěvníkům Scestí nebude neznámý. Na Ivu Marešovou pějeme ódy tak často, že jí musí trvale zvonit v uších. Už jednou jsme ji na Scestí měli - v duu s virtuozem Aliaksandrem Yassinskim (a věřte, že slovo virtuoz není použito s nadsázkou). Bez debat nezapomenutelný koncert! Od té doby se ledacos změnilo. Iva ve své kariéře přeřadila na vyšší rychlostní stupeň. Její profesní životopis už takhle obsahoval úctyhodný seznam muzikálů (Královna Antoinetta, Freddie: The King of Queen, Lucrezia Borgia, Němcová, Dáma s Kaméliemi, Obraz Doriana Greye nebo Excalibur) a spoluprací s předními jmény české hudební scény (Michal Pavlíček, Oskar Petr, Radim Hladík, Čechomor, Václav Noid Bárta nebo Vojta Dyk). Další položkou v seznamu spolupráce je legendární skupina Precedens, kam nastoupila jako stálý člen sestavy. A protože je Iva k nezastavení, pokračuje i v sólové kariéře. Jejím výsledkem je zbrusu nové CD "Kéž bouře by přišla", které dokončila v říjnu spolu se zmíněným Aliaksandrem Yassinskim a kytaristou Michaelem Vašíčkem (AG Flek, Vlasta Redl, Bokomara ...). U příležitosti křtu tohoto CD aktuálně pořádá koncertní šňůru a na jejím seznamu figuruje i naše Scestí.

  A ten druhý dárek? O našem vlastním novém CD mluvíme už druhým rokem. Vždycky do toho přišly nějaké komplikace. My se ale nevzdali a tak plánujeme strávit prosinec a leden ve studiu. Co to má společného s tímhle koncertem? Třeba to, že kompletní materiál na naše CD už bude připraven a nacvičen a tak vám můžeme nabídnout koncertní verzi našeho CD, včetně všech novinek, které jste zaručeně ještě neslyšeli.

  Budeme rádi, když si uděláte čas a přijdete si tuhle sváteční chvíli užit s námi.

   

 • Čt
  26
  Led
  2017

  Na scestí - Isara & Lakuna

  19:30Dům kultury, Dukelská 1093, Mladá Boleslav (zadní vchod z parku)

  lakunaRok 2017 zahájíme výletem do neprobádaných krajů šansonu, swingu, jazzu, folku a blues. Tahle kouzelná země má název Lakuna ...

  Lakuna vznikla v roce 2011 a staví na skvělém muzikantském cítění všech svých členů - Tomáše Suchého (kytara), Milana Voráčka (baskytara), Jitky Malczyk (housle), Martina Rychty (bicí) a především zpěvačky a akordeonistky Petry Hynčíkové. Její hlas dokáže pohladit i nakopnout a už nějakou dobu se o ní mluví jako o výrazné tváři české šansonové scény.

  Šanson, toto slovo vás asi jako první napadne, chcete-li tvorbu Lakuny žánrově zařadit. Ale kapela se neuzavírá pouze do této jedné hudební škatulky. Jazz, swing, folk, blues - právě tyto hudební styly lze v tvorbě Lakuny vystopovat.

  Vedle vlastních textů kapela zhudebňuje i poezii - Emily Dickinson nebo Františka Gellnera. A Lakuna má navíc dar své písničky podat tak, že jí je prostě věříte.

  Odkaz na Bandzone Lakuny: http://bandzone.cz/lakuna?at=dashboard&vc=2

 • So
  04
  Úno
  2017

  Isara jako host finále dětské porty Folky tonk Praha

  Divadlo Za plotem, Praha 8
 • Čt
  23
  Úno
  2017

  Na scestí - Isara & Anebo

  Mladá Boleslav
 • St
  15
  Bře
  2017

  Isara & Alternativa v Plzni

  19:30HiFi klub Plzeň
 • Čt
  23
  Bře
  2017

  Klepání na vodáckou bránu 2017

  KD Mlejn, Praha
 • So
  25
  Bře
  2017

  Isara & Fajnbeat

  Knovíz
 • Čt
  30
  Bře
  2017

  Na Scestí - Isara & Marien

  19:30Dům kultury, Dukelská 1093, Mladá Boleslav (zadní vchod z parku)
 • Ne
  09
  Dub
  2017

  Porta Nymburk

  Ano, je to tak. Isara se na stará kolena rozhodla rozčeřit svaté folkové vody a přihlásila se na nejstarší a nejváženější soutěž tohoto oboru, kterou je bez debat PORTA. Uvidíme, co bude našemu pojetí celt-folk-rocku říkat odborná porota. Mimochodem - naposledy se některý člen současné Isary zúčastnil porty v roce 1993. Zamáčkneme slzu ...

 • 21
  Dub
  2017

  Živák Lázeňský

  19:00Kulturní sál Lázní Bělohrad

  Živák lázeňský je pořad pro milovníky folkové, trempské, country a příbuzné muziky se
  postupem času stal výběrovým předkolem letního Country festivalu „Pod Hůrou“.
  V Bělohradě dobře známý Mirek Ošanec uvede 21. 4. 2017 v sále lázní jeho padesáté
  pokračování, do kterého pozval kapely Isara a Zhecu. Pořad se natáčí a
  záznam se vysílá v Českém rozhlase ve Studiu Noc a na radiu Folk.

   

 • So
  22
  Dub
  2017

  Zeměfest

  14:00Mladá Boleslav
 • So
  22
  Dub
  2017

  Děčínské jaro

  19:00Děčín
 • Čt
  27
  Dub
  2017

  Na scestí - Isara & Bran

  Mladá Boleslav
 • So
  29
  Dub
  2017

  Beltain 2017

  12:00Zámek Nižbor

  Beltain, zářící oheň. Beltain, oslava zrození. Beltain, úleva po zimě. Beltain, tančící těla. Beltain, láska v rozpuku ….

  Mnoha dalšími přívlastky bychom mohli označit jeden ze čtyř původních svátků Beltain. Pojmenován podle keltského boha Belena, slaví se každoročně již po tisíce let v noci ze 30. dubna na 1. května. Po celé krajině se zapalují ohně, symbolizující očistu po zimě a přechod do bezpečnějšího a plodnějšího období roku. Vijí se věnce z květin a listí, mladíci dovádí s dívkami a společně proskakuji očistnými plameny. Že vám to něco připomíná? Ano, naše dobře známé Pálení čarodějnic má nepochybně své kořeny právě v tomto keltském svátku, stejně tak jako prvomájové líbací rituály pod rozkvetlými stromy. Ať už „čarodějnice“, nebo Beltain, 29. dubna prostě nikdo nesmí zůstat doma.

  A tak i Informační centrum keltské kultury na Nižboře, přímo naproti proslulému oppidu Stradonice, i letos v tento velký den ožije velkou slavností. Přímo v poledne vypukne veselí, provázené hudbou oblíbených skupin Dick O´Brass, Isara a další, dobovými tanci skupiny Gall-Tír. Z dalekých západních končin Boiohaema přijedou Keltové z Vousova kmene a s nehraným nasazením předvedou své válečnické dovednosti. Provázet je bude sokolník se svými dravci i mnoho zručných řemeslníků. Zkrátka nepřijdou ani děti, pro které chystáme celoodpolední archeologické dílny. A jelikož vám při tom všem jistě vyhládne, připraveno bude i chutné občerstvení. Samozřejmě i to tekuté, protože co by to bylo za keltský svátek bez medoviny! Noc pak společně započneme ohňovou show a pak už vás vypustíme vstříc vlastním nočním beltainovým kratochvílím.

  Na celý program je vstupné pro dospělé 100 Kč, pro dítě 50 Kč a pro celou rodinu pouze 200 Kč.

  Budeme se na vás těšit 29. dubna ve 12 hodin na nádvoří zámku Nižbor!

  Další informace naleznete na www.zameknizbor.cz nebo nawww.cestyarcheologie.cz.

 • Ne
  07
  Kvě
  2017

  Slavnosti svobody

  Plzeň, pódium u OC Plaza
 • So
  20
  Kvě
  2017

  Trampské Pikovice

 • 02
  Čvn
  2017

  Pernštýnská noc

  19:30Příhrádek, Pardubice

  Folklorní festival Pardubice – Hradec Králové odstartuje již tradičně všem známou a všemi oblíbenou Pernštýnskou nocí. V pátek 2. 6. od 19:30 hodin bude město Pardubice žít folklorem.

  Na Pernštýnské noci se každoročně potkávají folklorní soubory nejen české, ale i zahraniční. Staré město si podmaní ukázkami tanců a zpěvem. Ze dvou pódií na Pernštýnském náměstí (u Evropského spolkového domu a u radnice) a z atria radnice v tento večer čiší veselí. A stejně tak je tomu i pod scénami. Staročeský jarmark plný tradičních řemesel láká k návštěvě Pernštýnské noci místní i přespolní. Také šikovní lidoví výrobci se s pestrou nabídkou svých produktů v tento den do Pardubic velmi rádi vracejí. „Pernštýnská noc je součástí Pardubic už mnoho let. Potkávají se tu přátelé a známí, baví se u živých a energií nabitých folklorních vystoupení, dají si spolu něco dobrého na zub nebo třeba „po kalíšku“ lahodné medoviny. Je to večer pohody a dobré nálady,“ popisuje atmosféru Pernštýnské noci Andrea Pavlíková, pověřená řízením Kulturního centra Pardubice.

  Nejen folklorem živa je Pernštýnská noc! Před Galerií města Pardubic bude znít pro změnu muzika folková. Hudební skupina Isara se pohybuje na pomezí folku, rocku a world music. Kapela Strunovrat hraje zejména romantický folk. Obě vystoupí na Příhrádku v rámci Pernštýnské noci. Zámek již tradičně ovládne historický program.

  Před půlnocí se rozezní Zelená brána. Poslední tóny večera uzavřou Pernštýnskou noc, nikoliv však celý folklorní festival. Ten se na sobotu přesune do Hradce Králové, aby se v neděli vrátil do Pardubic a udělal za letošním ročníkem tečku, a to od 14 hodin tradičním Rozmlouváním na zámku.

  http://www.kcpardubice.cz/Program/1879/pernstynska-noc.html

 • So
  03
  Čvn
  2017

  Krnskofest

  Krnsko
 • Ne
  04
  Čvn
  2017

  Isarafest

  Mladá Boleslav
 • So
  10
  Čvn
  2017

  Bazilišek benátský

 • So
  10
  Čvn
  2017

  Loukafest

  Brandýs nad Labem
 • So
  10
  Čvn
  2017

  Hraná u jezírka

  Slaný
 • So
  10
  Čvn
  2017

  Fest na Bahně

  Louny
 • Út
  13
  Čvn
  2017

  Vyšehraní 2017

  18:30Vyšehrad, Praha

  O této akci zatím nemáme bližší informace. Čase se určitě objeví tady - http://www.vysehrani.cz/.

 • So
  17
  Čvn
  2017

  Folkové Chvojení

  Pardubice
 • Út
  20
  Čvn
  2017

  Folkové prázdniny

  Náměšť nad Oslavou

  http://www.folkoveprazdniny.cz/

 • 23
  Čvn
  2017
  So
  24
  Čvn
  2017

  Finále Porty v Řevnicích

  Lesní divadlo Řevnice

  Věřte tomu nebo ne, ale Isara se probojovala do finále veleslavné soutěže Porta. Vidět nás můžete v pátek 23. června v soutěžním bloku a v sobotu 24. června s naším vlastním recitálem. Přijďte nás podpořit a užít si spoustu dobré muziky.

  http://www.porta-festival.cz/pro-navstevniky/program-porta-revnice-2017

 • So
  24
  Čvn
  2017

  Žijme tu spolu

  Milovice
 • So
  01
  Čvc
  2017

  Okolo Třeboně - soutěž Houpací kůň

  Zámek Třeboň

  Letos se už podruhé chystáme utkat o Houpacího koně na festivalu Okolo Třeboně. Chcete nás vidět na hlavní scéně večer 1. 7.? Tak pro nás přijeďte hlasovat!

  https://www.okolotrebone.cz/

 • So
  08
  Čvc
  2017

  Skotsko v Kostelíku

 • So
  15
  Čvc
  2017

  Folková růže

  Jindřichův Hradec

  http://www.folkovaruze.cz/

 • So
  22
  Čvc
  2017

  Keltská noc

  Plumlov

  http://www.keltska-noc.cz/cs/home/

 • Ne
  23
  Čvc
  2017

  Koncert v Sobotce

  Sobotka
 • Čt
  27
  Čvc
  2017

  Folkové prázdniny

  Náměšť nad Oslavou

  http://www.folkoveprazdniny.cz/

 • 28
  Čvc
  2017

  Lughnasad

  Nasavrky

  http://www.lughnasad.cz/

 • So
  05
  Srp
  2017

  Porciunkule

  Hostinné

  http://www.porciunkule.cz/

 • Po
  07
  Srp
  2017

  Prázdniny v Telči

  Telč

  http://www.prazdninyvtelci.cz/

 • So
  19
  Srp
  2017

  Skotské hry

  Zámek Sychrov
 • So
  26
  Srp
  2017

  Koncert na Michalovické putně

  Michalovice, Mladá Boleslav
 • Ne
  27
  Srp
  2017

  Folková Ohře

  Kynšperk nad Ohří

  http://www.dronte.cz/cs/86-folkova-ohre-2017

 • 01
  Zář
  2017
  So
  02
  Zář
  2017

  Mohelnický dostavník

  Mohelnice

  http://www.mohelnickydostavnik.cz/

 • Po
  04
  Zář
  2017

  Folkování

  Plzeň
 • So
  09
  Zář
  2017

  Kocourfest

  Klub Kocour, Praha
 • Čt
  14
  Zář
  2017

  Fajnbeatink

  Praha
 • So
  16
  Zář
  2017

  Polabský podzim

  Stará Boleslav
 • So
  16
  Zář
  2017

  Setkání přátel Jizerské noty

 • So
  23
  Zář
  2017

  Koncert Pojedy

  Pojedy u Rožďalovic
 • St
  27
  Zář
  2017

  Na scestí - Isara & Tereza Balonová

  19:30Dům kultury, Dukelská 1093, Mladá Boleslav (zadní vchod z parku)

  Letos jsme si opět zahráli na Prázdninách v Telči na Kocouří scéně na náměstí. A na stejné scéně jsme objevili i našeho prvního hosta této sezóny - mladou a více než nadějnou písničkářku Terezu Balonovou. A když píšeme "mladou", je to bez nadsázky pravda. V kolonce rok narození má uvedeno 2000. Když jsme se to dozvěděli, nevěřili jsme tomu (a někteří z nás prohráli sázku). Terka působí na pódiu mnohem starším dojmem - její projev, texty, úroveň hudebních nápadů - podle toho všeho bychom jí hádali klidně o hezkých pár let navíc. Roste nám tu zkrátka nová generace folkových písničkářek, které se pro inspiraci chodí do jiných stylů a hlavně ven z našeho českého folkového rybníčku. Tereza Balonová je jejím ukázkovým příkladem. Na pódiu se navíc často obklopuje sestavou mnohem starších a různými žánry protřelých muzikantů a výsledkem je prvotřídní mix folku, popu, rocku nebo i blues. Nenechte si její koncert ujít. Rozhodně bude stát za to.

  http://terezabalonova.cz/

 • So
  30
  Zář
  2017

  Jizerská nota

 • So
  07
  Říj
  2017

  Midifest

  14:00Kladno

  https://www.facebook.com/events/240224109835517/

 • So
  14
  Říj
  2017

  Isara & Huménečko

  Lipov
 • Čt
  26
  Říj
  2017

  Na scestí - Isara & hosté - Křest CD "Láska, moře, smrt ... a Jamie"

  19:30Dům kultury, Dukelská 1093, Mladá Boleslav (zadní vchod z parku)

  26. října bude pro nás jedno z nejslavnostnějších Scestí za hodně dlouhou dobu. Připadá na něj totiž křest našeho druhého studiového CD "Láska, moře, smrt ... a Jamie". Myslíme na něj, mluvíme o něm a pracujeme na něm už skoro 2 roky a věřte, že jsme si na něm dali hodně záležet. Během té doby se Isara proměnila k nepoznání, hodně vyrostla, dospěla, nabrala sebevědomí. To všechno jsme chtěli na našem novém CD ukázat ... a věříme, že se nám to povedlo. Stojí za to a jsme na něj pyšní.

  CD vzniklo díky úžasné kampani na crowdfundingovém portálu Hithit.com, kde nám naši fanoušci úžasným způsobem pomohli s financováním tohoto projektu. Bez nich by to nešlo - mají náš veliký obdiv i vděk. Ti z nich, kdo si u nás předplatili CD, trička a další ceny, si je budou moci převzít právě na tomto koncertě. Pokud se na něj nedostaví, budeme ceny posílat poštou.

  Na křest jsme si pozvali kamarády, se kterými je nám dobře a kteří nám už dlouho fandí. Můžete se těšit na nestora českého folku a našeho skvělého kamaráda Míru Ošance, dále na plzeňského barda a písničkáře Michala Willie Sedláčka a v neposlední řadě držitele porty, jihlavskou skupinu Rendez Fou. Ti všichni půjdou našemu studiovému miminku za kmotry ... A kromě nich i Václav Pinkava, který je autorem většiny textů našem novém CD. Chybět nebudou ani mistři zvuku - Pepa Balcar (Sound24) a Karel Dřínek (... another sound), kteří mají na svědomí veškeré nahrávání, mix a mastering.

  Přijďte si s námi užít slavnostní večer.

   

 • Čt
  09
  Lis
  2017

  Houpací kůň U Tří lvů

  19:00Studiový sál Českého rozhlasu, U Tří lvů 1, České Budějovice

  Isara (irský folk-rock, vítěz přehlídky Houpací kůň na festivalu Okolo Třeboně), host Ivo Jahelka
  veřejná nahrávka ve Studiovém sále, U Tří lvů 1, České Budějovice

  Vstup na veřejné nahrávky je volný. Místenky lze získat pouze ve vysílání Českého rozhlasu České Budějovice. Zbývající místenky z volné kapacity budou k dispozici v rozhlasové recepci hodinu před začátkem v ulici U Tří lvů 1. Kapacita sálu je omezena.

 • Čt
  30
  Lis
  2017

  Na scestí - Isara & Terrakota

  19:30Dům kultury, Dukelská 1093, Mladá Boleslav (zadní vchod z parku)
 • Čt
  14
  Pro
  2017

  Vánoční koncert na náměstí v Jihlavě

  Jihlava
 • St
  20
  Pro
  2017

  Vánoční Scestí - Isara & Martina Trchová

  19:30Dům kultury, Dukelská 1093, Mladá Boleslav (zadní vchod z parku)
 • Čt
  21
  Pro
  2017

  Benefiční koncert pro rádio FOLK

  19:30CARPE DIEM Flora, Jičínská, 130 00 Praha

  Přátelé, kamarádi, přijďte do Carpe Diem, kde 21. 12. proběhne benefiční koncert na podporu Rádia Folk. Výtěžek ze vstupného bude využit na technické vybavení vysílacího studia. Máte rádi folk? Chcete poslouchat živé pořady rádia v dobré kvalitě? Pomozte nám a svou účastí přispějete na dobrou věc. Všichni účinkující ( Isara, Wasabeat, MLO s Mirkem Ošancem a Alfik &KruppEssen) zahrají bez nároku na honorář a podpoří tak tento projekt! Přidejte se taky! Těšíme se na vás! Tým Rádia Folk

  https://www.facebook.com/events/130170161002159/

 • 19
  Led
  2018

  ISARA ve Válci

  20:00Polská 2400/1a, 120 00 Praha 2

  https://www.facebook.com/events/350678315391042/

 • St
  24
  Led
  2018

  Na scestí - Isara & Pětník

  19:30Dukelská 1093, 293 01 Mladá Boleslav

  Rok 2017 je za námi. Pravidelný cyklus koncertů Na scestí začíná svůj 8. ročník. Ve středu 24. 1. vás v divadelním sále Domu kultury v Mladé Boleslavi čeká kromě Isary koncert acapellové skupiny Pětník, která zpívá vlastní úpravy písní z oblasti jazzu, swingu, popu, folku i dalších žánrů, a to především v češtině. Pětník vznikl v roce 1999, na kontě má 2 CD a úspěchy na soutěžích Zahrada a Porta. Muzika, kde se používá jen lidský hlas, má pro většinu posluchačů svoje kouzlo a Pětník takovou muziku dělá nejen skvěle, ale i s pokorou a zajímavě i pro ty, kteří nemají hudební vzdělání. Tomu odpovídá i výběr repertoáru. Většinu písniček budete jistě znát a budete se divit, co se s nimi dát vymyslet.

 • Čt
  22
  Úno
  2018

  Na scestí - Isara & Lážo plážo

  19:30Dukelská 1093, 293 01 Mladá Boleslav

 • Čt
  15
  Bře
  2018

  Resuscitace & Isara

  19:30KINO Mnichovo Hradiště

  Přijali jsme pozvání našich kamarádu z kapely Resuscitace na společný koncert v kině v Mnichově Hradišti. Ačkoliv se žánrově úplně nepotkáváme (celt-folk-rock a křesťanský rock), těšíme se na fajn večer s písněmi o něčem. 🙂

  https://www.facebook.com/events/293862774471361/

   

 • So
  24
  Bře
  2018

  Rock Club U Kožicha - klubový večer s kapelou ISARA

  20:30Úherce, Hostinec U Kožicha
 • Čt
  29
  Bře
  2018

  Na scestí - Isara & Potokap

  19:30Dům kultury, Dukelská 1093, 293 01 Mladá Boleslav

  Na březnové Scestí Isara  pozvala kapelu Potokap ze Slaného. Na jejich písničkách je znát, že se jedná o zkušené muzikanty, kteří přinesli do zvuku kapely vlivy jiných stylů než je folk. Loni se probojovali do finále Porty a můžete je v létě potkat na řadě festivalů. Pořádají cyklus koncertů Hraná Na mýtince v Knovízi s vynikající návštěvností i atmosférou. Těší se na vás Lenka, Vendik, Petr, Radek a Mára a vy se můžete těšit na večer s lidmi pro které je muzika všechno.

 • Čt
  05
  Dub
  2018

  Vzpomínky na Folkovou Ohři

  20:00KD Mlejn, Praha
 • So
  21
  Dub
  2018

  Zeměfest

  14:00Mladá Boleslav

  Srdečně vás zveme na 11. ročník Zeměfestu! Odstartujeme ve 14.00 u altánu v lesoparku Štěpánka. Těšit se již tradičně můžete na hudební produkci na hlavní scéně – potěší vás kapely Isara a Pan Sysel a další, budete mít možnost zúčastnit se několika stezek, rukodělných dílniček, pro nejmenší bude připravena olympiáda vodníka Česílka. Nebude chybět tipovací soutěž a množství „vodní“ zábavy ve spolupráci s hasiči, rybáři či vodáky. V relaxační zóně budeme promítat krátké filmy k tématu VODA, hlavně děti budou mít příležitost vyzkoušet si různé vodní pokusy a hrátky s bublinami. Navštívit můžete i řadu stánků s občerstvením a krásnými nezbytnostmi.

  Vstup zdarma (akce je podpořena z grantu města Mladá Boleslav).

 • So
  21
  Dub
  2018

  Vodácký festival

  18:00Zruč nad Sázavou

  Zveme vás na již třetí ročník naší Retro plavby v rámci Vodáckého festivalu ve Zruči nad Sázavou. Vstup na akci je volný, na Retro plavbu zveme všechny příznivce plavby na laminátkách nebo žebrovkách. Společná plavba je naplánována opět z Horky nad Sázavou do Zruče nad Sázavou. V odpoledních hodinách je pak připraven festival dobré folkové a trampské hudby, na kterém zahrají kapely Medúzy, Strašlivá podívaná, Nové struny, Isara a Pavel Dobeš. Vodáci, kteří přijedou na vlastní retro lodi obdrží od nás na festivalu klobásu a jedno pivo zdarma. Doprovodný program: jízda na nafukovací Matyldě pro děti, dráha se šlapadly Berg. Vstup na akci je zdarma. Akce je pořádána ve spolupráci Města Zruč nad Sázavou, Spolkem pro vodácké muzeum a půjčovnou lodí Dronte.

 • Čt
  26
  Dub
  2018

  Scestí - Isara & Eliška Walsh

  19:30Divadelní sál Domu kultury, Mladá Boleslav

  Jsou zpěvačky s hlasem, který si pamatujete i po letech a od kterého se nedá odtrhnout, takže si jejich CD většinou pouštíte i několikrát za sebou. Takovou zpěvačkou je Eliška Walsh (dříve Ptáčková), která se po pauze vrací ke koncertování. Máme velkou radost, že se nám podařilo ji pozvat k nám Na scestí. Eliška má na kontě spolupráci například s kapelou Čechomor nebo s Tomášem Klusem a vydala CD s názvem Svým způsobem. Můžete se těšit na písničky pohybující se mezi folkem, blues a jazzem a na zpěvačku s výjimečným hlasem i projevem. Zdraví a na všechny se těší Isaráci.

 • So
  28
  Dub
  2018
 • Čt
  17
  Kvě
  2018

  Scestí - Isara & Roman Dragoun

  19:30Divadelní sál Domu kultury, Mladá Boleslav

  Občas se nám povede uspořádat koncert, který si řadíme do kategorie „pořadatelský sen“. 17. 5. vás Na scestí kromě Isary čeká recitál legendy českého rocku Romana Dragouna, člena kapel Progres 2, Futurum a Stromboli, autora hitů Zdroj, Kronikář nebo Muž co se podobá odvrácené straně měsíce. Za zmínku stojí i jeho spolupráce s Michalem Pavlíčkem a Bárou Basikovou nebo jeho účinkování v muzikálu Jesus Christ Superstar. Myslíme si že jak jeho tvorba, tak projev patří už dlouho k tomu nejlepšímu co u nás vzniklo a rozhodně vás čeká večer plný krásné muziky a silných textů.

 • So
  19
  Kvě
  2018

  Keltský festival Hluk Babí Hora

  21:00Camping Babí Hora, Boršická 846, 687 25 Hluk
 • 25
  Kvě
  2018

  Soukromý koncert pro HitHit

  19:00Tajné 🙂
 • So
  26
  Kvě
  2018

  Festival Pod vodárenskou věží

  15:30Nymburk
 • So
  26
  Kvě
  2018

  Olšinská struna

  21:00Olšina, 294 11 Mnichovo Hradiště
 • 01
  Čvn
  2018

  Stodola Vládi Vlasáka

  19:00Ústí, 507 91 Stará Paka
 • Ne
  03
  Čvn
  2018

  ISARAFEST 2018

  13:00Centrum 83, Mladá Boleslav

 • So
  09
  Čvn
  2018
 • So
  16
  Čvn
  2018

  Rudolecký kotlík

  18:30
 • So
  23
  Čvn
  2018

  Chrudimský zvonek

  17:15Lázeňská, 537 01 Chrudim
 • So
  23
  Čvn
  2018

  Žijme tu spolu

  20:30Ostravská, 289 24 Milovice
 • So
  30
  Čvn
  2018
 • St
  04
  Čvc
  2018

  Muzika pro Karolínku

  18:00Zámek 1/1, 678 01 Blansko
 • Čt
  05
  Čvc
  2018

  Koncert pro HitHit

  18:00
 • 06
  Čvc
  2018

  Skotsko v Kostelíku

  17:00Kostelík, 270 41 Slabce
 • 13
  Čvc
  2018

  Isara & Sona v beer baru Němý Medvěd

  20:00Nám. Míru 27, 276 01 Mělník
 • So
  14
  Čvc
  2018

  Lichnice

  18:30Zřícenina hradu Lichnice, Podhradí, 538 43 Třemošnice
 • So
  14
  Čvc
  2018
 • 20
  Čvc
  2018

  Kovárnafest

  České Petrovice
 • So
  21
  Čvc
  2018

  Festival pod Hůrou

  18:00Zámek Lázně Bělohrad, T. G. Masaryka 1, 507 81 Lázně Bělohrad
 • So
  28
  Čvc
  2018
 • Ne
  29
  Čvc
  2018

  Prázdniny v Telči

  Telč
 • So
  18
  Srp
  2018

  Skotské hry

  Zámek Sychrov
 • So
  25
  Srp
  2018
 • Ne
  26
  Srp
  2018

  Folková Ohře

  Kynšperk nad Ohří
 • So
  01
  Zář
  2018
 • So
  15
  Zář
  2018
 • St
  26
  Zář
  2018

  Na scestí - Isara & Zdeněk Barták a Milan Kramarovič

  19:30Dukelská 1093, 293 01 Mladá Boleslav

  Prázdniny jsou za námi a začíná podzimní část letošního Na scestí. Jako hosty jsme vybrali Zdeňka Bartáka a Milana Kramaroviče. Nedávno vydali nové CD Chladno, ale jasno. Sami sebe označují za pravděpodobně nejstarší začínající umělce na planetě, ale tomu rozhodně neodpovídá to, co na pódiu předvádí 🙂

 • So
  29
  Zář
  2018
 • So
  20
  Říj
  2018

  1. Rynoltické slůně 2018

  19:00KD Rynoltice

  Divadlo Matýsek a obec Rynoltice pořádají rodinný divadelně-hudební festival se zaměřením na dětského diváka, spojený s oslavou 20. výročí založení Divadla Matýsek. Kromě ISARY se můžete těšit na pěknou řádku divadel - Naivní divadlo Liberec, Divadlo Kejklíř Praha, Divadlo Matýsek Rynoltice, Dramatický kroužek při ZŠ Rynoltice. Připravený bude i bohatý doprovodný program - dílničky pro děti, minijarmark, výstava Divadla Matýsek ...

  Ještě dodáme, že zvučit bude náš kamarád Pepa Balcar ze Sound 24. 🙂

  Odkaz na FB událost - https://www.facebook.com/events/235121830465933/

 • Čt
  25
  Říj
  2018

  Na scestí - Isara & Sem Tam

  19:30Dukelská 1093, 293 01 Mladá Boleslav

  Zveme Vás na další díl hudebního seriálu Na scestí slovy našeho kapelníka Šelíze: "Poprvé jsem kapelu Sem Tam potkal na festivalu v Českém Krumlově tuším v roce 1991. A byla to láska na první poslech. Všechno na nich bylo jiné než u ostatních kapel hrajících bluegrass. Vezl jsem si domů LP Na ostří nože, které jsme pak ani neuklízeli do police. Měl jsem velkou radost, když jsme se s nimi potkali vloni na Jizerské notě a zjistil, že jim to hraje stejně skvěle jako před dvaceti lety. Věřím, že stejnou radost udělají i Vám ve čtvrtek 25. října Na scestí, kam přijali pozvání.” Těšíme se na Vás.

  Odkaz na FB událost - https://www.facebook.com/events/2154516734815354/.

 • Čt
  29
  Lis
  2018

  Na scestí - Isara & Stráníci a Míra Ošanec

  19:30Dukelská 1093, 293 01 Mladá Boleslav

Plánované koncerty

ISARA na Facebooku

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Naši partneři

Kudyznudy.cz - tipy na výlet