26. října bude pro nás jedno z nejslavnostnějších Scestí za hodně dlouhou dobu. Připadá na něj totiž křest našeho druhého studiového CD „Láska, moře, smrt … a Jamie“. Myslíme na něj, mluvíme o něm a pracujeme na něm už skoro 2 roky a věřte, že jsme si na něm dali hodně záležet. Během té doby se Isara proměnila k nepoznání, hodně vyrostla, dospěla, nabrala sebevědomí. To všechno jsme chtěli na našem novém CD ukázat … a věříme, že se nám to povedlo. Stojí za to a jsme na něj pyšní.

CD vzniklo díky úžasné kampani na crowdfundingovém portálu Hithit.com, kde nám naši fanoušci úžasným způsobem pomohli s financováním tohoto projektu. Bez nich by to nešlo – mají náš veliký obdiv i vděk. Ti z nich, kdo si u nás předplatili CD, trička a další ceny, si je budou moci převzít právě na tomto koncertě. Pokud se na něj nedostaví, budeme ceny posílat poštou.

Na křest jsme si pozvali kamarády, se kterými je nám dobře a kteří nám už dlouho fandí. Můžete se těšit na nestora českého folku a našeho skvělého kamaráda Míru Ošance, dále na plzeňského barda a písničkáře Michala Willie Sedláčka a v neposlední řadě držitele porty, jihlavskou skupinu Rendez Fou. Ti všichni půjdou našemu studiovému miminku za kmotry … A kromě nich i Václav Pinkava, který je autorem většiny textů našem novém CD. Chybět nebudou ani mistři zvuku – Pepa Balcar (Sound24) a Karel Dřínek (… another sound), kteří mají na svědomí veškeré nahrávání, mix a mastering.

Přijďte si s námi užít slavnostní večer.