Jaký lepší vánoční dárek bychom si mohli s Isarou dát než společný koncert s milovanou Epydemyí? Vůně cukroví a vánoční očekávání ve vzduchu, vzpomínky na pravidelné pořady na Scestí (což je samo o sobě dost velký důvod se dojímat 😊) a přítomnost jedné z nejmilejších kapel na světě ❤️🤍❤️. To bude ten pravý začátek Vánoc!

Isara pojede Na vlně svého nového CD a rádi se pochlubíme tím, jak ta naše 🌊 v současnosti zní. K tomu jedna, dvě, tři vánoční koledy, bez kterých si vánoční koncert už ani neumíme představit.

A milovaná Epydemye! Na světě asi není moc

kapel, se kterými by bylo tak hezky rodinně, přátelsky a spřízněně jako s nimi. A ta zábava, co s nimi v zákulisí je! K tomu Lucky hřejivá slova, Mírovy 1-2 přesně namířené polobřitké komentáře a Honzova soukromá manželská poradna. Ach 🙏. Pro nás navíc geniální parťáci v tom, že se za nimi sjíždějí skvělí lidé ze všech koutů republiky, kteří se postupem času stali i našimi přáteli. Prostě muzikantský večer v kruhu nejbližších ❤️.

S sebou domů vám zabalíme dávku energie, která se vám bude o Vánocích, svátcích pohody a odpočinku, jistě hodit 😁🙈.Odkaz na FB událost <

< Odkaz na FB událost >

< Odkaz na GoOut předprodej >