13. ročník festivalu ISARAFEST

Chcete si zpříjemnit nedělní odpoledne? Vyrazte 12.6. 2022 ve 14 h na letní scénu na Michalovické putně. Připravili jsme pro vás 13. ročník hudebního festivalu Isarafest.
Můžete se těšit na kapely Větrno, Isara, Mrakoplaš, Přístav, Devítka, písničkáře Míšu Leichta i našeho hosta ze Slovenska Janko Kulicha s kapelou Kolegium.
A věřte, že stejně tak se muzikanti těší na vás. 🙂
Stejně jako loni budou v pauzách na nazvučení probíhat aukce raritních předmětů od účinkujících. Budete tak mít příležitost přispět AD centru na výzkum a léčbu Alzheimerovy choroby nebo si zakoupit výrobky chráněných dílen mladoboleslavského Centra 83. Kromě dobré nálady z muziky můžete mít i dobrý pocit z toho, že přispějete na správnou věc. Pro dětské návštěvníky bude připravený skákací hrad. Děkujeme Magistrátu města Mladá Boleslav, bez kterého by se nám festival pořádal jen těžko.

V následující aplikaci si můžete vybrat jednu z připravených cen a zaplatit zvolenou částku kartou pomocí platební brány.
Pokud z nějakého důvodu nechcete zadávat své platební údaje, můžete vybranou částku poslat přímo na náš účet

1030259026/6100

Do poznámky pro příjemce uveďte své jméno, email a název zvolené odměny.

Platební bránu jsme důkladně otestovali. Pokud máte přesto problém s odesláním příspěvku, napište nám na email filip@isara.cz, ideálně se snímkem chybové obrazovky.

Pokud nechcete nebo nemůžete platební bránu použít, můžete nám poslat příspěvek poslat přímo na náš účet

1030259026/6100

Do poznámky pro příjemce uveďte své jméno, email a název zvolené odměny.