14. ročník festivalu ISARAFEST

Chcete si zpříjemnit nedělní odpoledne? Vyrazte 18. 6. 2023 ve 14 hod. na letní scénu na Michalovické putně. Připravili jsme pro vás 14. ročník hudebního festivalu Isarafest. Můžete se těšit na kapely Poslední šance Míry Ošance, Isara, Loes a The Acoustic Engineers, Wild West, Šoufl Šou, Epydemye a písničkáře Rudu Hancvencla. A věřte, že stejně tak se muzikanti těší na vás. 🙂

Stejně jako loni budou v pauzách na nazvučení probíhat aukce raritních předmětů od účinkujících. Budete tak mít příležitost přispět AD centru na výzkum a léčbu Alzheimerovy choroby nebo si zakoupit výrobky chráněných dílen mladoboleslavského Centra 83. Kromě dobré nálady z muziky můžete mít i dobrý pocit z toho, že přispějete na správnou věc. Pro dětské návštěvníky bude připravený skákací hrad. Děkujeme Magistrátu města Mladá Boleslav, bez kterého by se nám festival pořádal jen těžko.

Kampaň k Isarafestu 2023 už skončila. Pokud jste si nestihli včas pořídit vstupenky v předprodeji, nezoufejte. Na místě jich bude k dispozici dostatek.

Pokud jste si lístky na našich stránkách pořídili a nedorazilo vám potvrzení o platbě, nebojte se. Stačí přijít na pokladnu, nahlásit jméno a příslušný počet lístků budete mít na guestlistu.

Těšíme se na viděnou 18. června od 14 hod. na Michalovické putně.

[give_donation_form id=“4575″ disabled_on=“on|on|on“ _builder_version=“4.21.0″ _module_preset=“default“ disabled=“on“ global_colors_info=“{}“][/give_donation_form]