14. ročník festivalu ISARAFEST

Chcete si zpříjemnit nedělní odpoledne? Vyrazte 18. 6. 2023 ve 14 hod. na letní scénu na Michalovické putně. Připravili jsme pro vás 14. ročník hudebního festivalu Isarafest. Můžete se těšit na kapely Poslední šance Míry Ošance, Isara, Loes a The Acoustic Engineers, Wild West, Šoufl Šou, Epydemye a písničkáře Rudu Hancvencla. A věřte, že stejně tak se muzikanti těší na vás. 🙂

Stejně jako loni budou v pauzách na nazvučení probíhat aukce raritních předmětů od účinkujících. Budete tak mít příležitost přispět AD centru na výzkum a léčbu Alzheimerovy choroby nebo si zakoupit výrobky chráněných dílen mladoboleslavského Centra 83. Kromě dobré nálady z muziky můžete mít i dobrý pocit z toho, že přispějete na správnou věc. Pro dětské návštěvníky bude připravený skákací hrad. Děkujeme Magistrátu města Mladá Boleslav, bez kterého by se nám festival pořádal jen těžko.

V následující aplikaci si můžete vybrat jednu z připravených cen a zaplatit zvolenou částku kartou pomocí platební brány.
Pokud z nějakého důvodu nechcete zadávat své platební údaje, můžete vybranou částku poslat přímo na náš účet

1030259026/5500

Do poznámky pro příjemce uveďte své jméno, email a zvolenou variantu vstupného nebo příspěvku.

Platební bránu jsme důkladně otestovali. Pokud máte přesto problém s odesláním příspěvku, napište nám na email filip@isara.cz, ideálně se snímkem chybové obrazovky.

Pokud nechcete nebo nemůžete platební bránu použít, můžete nám poslat příspěvek poslat přímo na náš účet

1030259026/5500

Do poznámky pro příjemce uveďte své jméno, email a zvolenou variantu vstupného nebo příspěvku.