• Út
  07
  Led
  2020
  20:00Vagon Music Pub and Club, Národní 25, Praha 1
 • 10
  Led
  2020
  20:00Klub Na Rampě, Jiráskova 1, Jablonec nad Nisou

 • So
  18
  Led
  2020
  20:00Klub Válec, Polská 2400/1a, Praha 2
 • So
  22
  Úno
  2020
  13:00Pivovar Podlesí, Podlesí 139, okr. Příbram
 • Čt
  27
  Úno
  2020
  19:30Divadelní sál Domu kultury, Dukelská 1093, Mladá Boleslav

  V dalším díle našeho pravidelného cyklu koncertů Na scestí se jako hosté pořádající kapely Isara představí muzikanti z nabídky naší agentury Spolu.art. Prvním z nich je Blondýna, vlastním jménem Eva Suková, vystupující na (nejen) folkových pódiích od roku 2016. Její produkci označují hudební publicisté jako “femme-folk”, “herecký snad-šanson” či “blondfolk”. Kromě písničkaření vydala v roce 2019 sbírku veršů “Zabásni m(n)ě”, jejímiž kmotry byly Jiří Žáček a Miloň Čepelka. V civilním životě učí Eva Suková na Základní umělecké škole v Rakovníku a píše humoristické sloupky pro týdeník Raport. Michala Šnajdra asi nemusíme boleslavským divákům představovat. Fingerstylový kytarista, který se v roce 2014 vydal na sólovou dráhu. Jeho repertoár je složen z autorské tvorby a pro kytaru upravených evergreenů. Nejčastěji hraje v klubech, koncertuje s dalšími známými kytaristy a také jako pouliční hudebník v Čechách i zahraničí.

  V pauzách na nazvučení proběhne aukce darů od účinkujících a výtěžek bude poukázán na konto AD centra pro výzkum a léčbu Alzheimerovy choroby.

  Odkaz na FB událost: https://www.facebook.com/events/598926684242407/
  Odkaz na předprodej: https://goout.net/cs/listky/isara+michal-snajdr+blondyna/yyyf/

 • So
  14
  Bře
  2020
  15:00Společenské centrum Jesenice

  Nejen folkový rodinný festival, který má pomoci najít kamarády vozíčkáři Petru Cihelkovi.

  Petr o sobě říká:
  "Ahoj. Jsem Petr a říkají mi Cihla :-))).
  Díky dětské mozkové obrně jsem od malička na vozíku. Zvládám sice jen omezenou verbální komunikaci, ale nebojte, jsem komunikativní a pozitivní chlápek.
  Mou vášní jsou koncerty a hlavně folkovové koncerty a festivaly. Od 15 let jsem nevynechal jediný koncert, na kterém jsem mohl být. Bydlím v malé vesničce Vysoký chlumec u Sedlčan, kousek od Příbrami a jsem vděčný, že Petrova Cihelna bude festival, který bude dělat radost nejen mně, ale i ostatním."

  Na festivalu se s Petrem můžete osobně setkat, seznámit a skamarádit 🙂

  Na festivalu vystoupí:
  ✓NAOPAK - trio Petrovi blízké, protože s ním vyrážejí na společné koncerty
  ✓JAKODOMA - folk-rock, blues a funky partička, která Vás bude bavit. Jakodoma featival otevře a uslyšíte s ní dětský pěvecký sbor ZUŠ z Jesenice.
  ✓PEPA FOUSEK - písničkář, spisovatel a bavič, který Vás rozesměje
  ✓MEZIMĚSTO - kapela z různých republiky s vlastni autorskou tvorbou
  ✓ISARA - špička mezi kapelami s irskou hudbou
  ✓EPYDEMYE - aktuálně jedna z nejúspěšnějších kapel na folkové scéně, která v létě 2019 věnovala album Milé děti právě Petrovi Cihelkovi. S timto tělesem také uslyšíte jako překvapení dětský sbor ZUŠ Jesenice.

  ✓Oficiálním parnerem festivalu je Město Jesenice.
  ✓Kmotrou festivalu je herečka zpěvačka Zora Jandová.

  Odkaz na FB událost

  Odkaz na předprodej

 • 03
  Dub
  2020
 • Ne
  24
  Kvě
  2020
  18:00YouTube
  Charitativní on-line koncert mladoboleslavské kapely Isara v rámci projektu Scéna2020.
  Díky tomuto projektu Vám zahrajeme z Domu kultury v Mladé Boleslavi a naše vystoupení můžete v přímém přenosu sledovat na YouTube nebo FB ze svých domovů.
  Během koncertu bude možné přispívat na transparentní účet, ze kterého poté výtěžek z koncertu poputuje na konto AD Centra v Klecanech, které se zabývá diagnostikou a léčbou Alzheimerovy choroby. Kapela s AD Centrem spolupracuje od ledna 2020 a náleží mu výdělky všech koncertů z cyklu Na scestí i z Isarafestu.
  Více o AD Centru zde: https://www.nudz.cz/adcentrum/
  Odkaz na YouTube stream: ZDE