Svezte se s námi „Na vlně“!

Isara se opět vydala do studia a natáčí v pořadí třetí album. Od posledního alba „Láska, moře, smrt… a Jamie“ uteklo už hodně vody. Isara trochu dospěla a dalo by se říct, že našla svůj zvuk. S novými členy (Václav Pohl – bicí a Tomáš Nezdara – basová kytara) přišla i nová energie a hravost a muzika nás baví jako ještě nikdy předtím. Když jsme spolu na pódiu, cítíme, že jedeme „na vlně“ – odtud název nového CD.  Pořád se věnujeme hudbě Skotska, Irska a Anglie, ale děláme ji zase o něco víc drze a se záměrným nerespektováním žánrových hranic. Do naší tvorby mícháme muziku, která nás baví – od vážné hudby, přes lidovku až po progresivní rock. Chceme, aby si tuhle radost z muziky, která nectí hranice, mohli odnést domů a najít si v ní tu „svoji vlnu“.

Při výběru studia jsme vsadili na jistotu a spojili se s vynikajícím profíkem a naším kamarádem Kájou Dřínkem z White Wolf Records. Práce s ním je pro nás vždycky svátkem a jsme naladěni na stejnou vlnu. Věříme, že to bude znát i na výsledném zvuku celého alba… a taky je s ním neskutečná sranda. 😉

Děkujeme všem, kdo se rozhodli přispět. Kampaň je v tuto chvíli ukončena s výsledkem 95% cílové částky. Celkem vás přispělo 99 a vybralo se přes 143.000 Kč a to je neskutečný výsledek!

CD jde do výroby, vy se můžete těšit na vaši vytouženou odměnu a také na křest, který proběhne 10. listopadu v Divadle Za plotem v pražských Bohnicích.

Ještě jednou díky za podporu a těšíme se na viděnou. 🙂