Letos jsme moc chtěli udělat Isarafest na novém místě a s novými partnery. Prostě jsme chtěli změnu. No asi jsme měli být, co se týká přání změny, opatrnější 😃 Letošní Isarafest tedy skutečně úplně jiný bude, ale hlavní je, že vůbec bude. Možná v rouškách, se stojany s dezinfekcí, možná s rozestupy v hledišti a možná s omezeným počtem diváků, ale když se chce, tak to půjde.
Zveme tedy 20. 6. 2020 od 13:00 na letní scénu Michalovické PUTNY všechny, kterým se stýská po živé muzice a chtějí si užít i jiné společenské atrakce než tlačenice v hobby marketech. Ty jsou sice na rozdíl od open air koncertů povolené bez omezení (zákazníci zřejmě mají daleko lepší imunitu než návštěvníci koncertů 😃), ale věříme, že se najdou tací, pro které je muzika minimálně stejně důležitá jako pěstování okurek 😃 a tohle riziko podstoupí. Můžete se těšit na muziku kapel Žamboši, Bezefšeho, MRAKOPLAŠ, Faux Pase Fonet, Gold’n Creek, Isara a písničkářku Sašu Niklíčkovou.
Uvádění bude mít na starost Miroslav Ošanec, zvuk a světla obstarají Josef Balcar – Sound24.cz a Michal Bechyně.
V pauzách mezi vystoupeními Vás čekají dražby raritních předmětů od účinkujících a účastí v nich máte šanci přispět AD Centru (https://www.nudz.cz/adcentrum/), které se zabývá výzkumem a léčbou Alzheimerovy choroby. Pokračuje i spolupráce s Centrum 83, poskytovatel sociálních služeb. Můžete přispět i jemu zakoupením výrobků chráněných dílen v jejich stánku. Kromě dobré nálady z muziky můžete mít i dobrý pocit z toho, že přispějete na správnou věc. Děkujeme Magistrátu města Mladá Boleslav, bez kterého by se nám festival pořádal jen těžko.
Hezký den přejí a na Vás i na Isarafest 2020 se těší Isaráci 🙂